Onze showrooms

 
 
OPENINGSUREN: zie adres showroom

 
 
DENDERMONDE
Zeelse Baan 83 G
9200 Dendermonde
(Grembergen)
T+32 (0)52 37 68 02
F +32 (0)52 37 68 03
dendermonde@dhondt-nv.be
OPEN
Ma - vrij: 09u30 - 12u en 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
Zon- en feestdagen gesloten 
 
 
ERPE-MERE
Oudenaardsesteenweg 349
9420 Erpe-Mere
T +32 (0)53 70 77 09
F +32 (0)53 71 03 70
erpe-mere@dhondt-nv.be
OPEN
Di - vrij: 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten


GEEL
Antwerpseweg 181
2440 Geel
T +32 (0)14 56 38 56
F +32 (0)14 56 38 57
geel@dhondt-nv.be
OPEN
Di - vrij: 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten


GOSSELIES

Rue du Pont à Migneloux 47 (N5)
6041 Gosselies
T +32 (0)71 85 04 14
F +32 (0)71 85 44 50
gosselies@dhondt-nv.be
OPEN
Di - vrij: 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten
 
 
HOUTHALEN
Grote Baan 28
3530 Houthalen
T +32 (0)11 81 52 27
F +32 (0)11 81 52 28
houthalen@dhondt-nv.be
OPEN
Di - vrij: 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten


KNOKKE (open zondagnamiddag)  
Natiënlaan 127
8320 Knokke
T +32 (0)50 62 77 68
F +32 (0)50 62 77 69
knokke@dhondt-nv.be
OPEN
Di - vrij: 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
Zo: 13u - 17u30
of op afspraak
Maandag en feestdagen gesloten


KUURNE
Brugsesteenweg 13
8520 Kuurne
T+32 (0)56 36 01 75
F +32 (0)56 36 01 76
kuurne@dhondt-nv.be
OPEN
Di - vrij: 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten
 
 
LEUVEN
Tiensevest 142
3000 Leuven
T +32 (0)16 22 92 96
F +32 (0)16 22 92 97
leuven@dhondt-nv.be
OPEN
Di - vrij: 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten
 
   
LIÈGE
Avenue de l’Indépendance 85
4020 Wandre
T +32 (0)4 377 53 25
F +32 (0)4 377 57 49
liege@dhondt-nv.be
OPEN
Di - vrij: 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten

NAMEN
Chaussée de Marche 881
5100 Wierde
T +32 (0)498 88 88 74
F +32 (0)9 384 64 56
namur@dhondt-nv.be
OPEN
Di - vrij: 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten


SINT-PIETERS-LEEUW
Bergensesteenweg 382
1600 Sint-Pieters-Leeuw
T +32 (0)2 331 66 46
F +32 (0)2 331 66 45
sintpietersleeuw@dhondt-nv.be
OPEN
Di - vrij: 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten



WAVER
Avenue Vésale 1
1300 Wavre
T +32 (0)10 75 02 70
F +32 (0)10 75 02 71
wavre@dhondt-nv.be
OPEN
Di - vrij: 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten
WOMMELGEM
Autolei 352
2160 Wommelgem
T +32 (0)3 354 13 53
F +32 (0)3 354 13 56
wommelgem@dhondt-nv.be
OPEN
Ma - vrij: 09u30 - 12u en 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
Zon- en feestdagen gesloten
 
  

ZAVENTEM
Leuvensesteenweg 427
1930 Zaventem
T +32 (0)2 720 73 15
F +32 (0)2 725 98 03
zaventem@dhondt-nv.be
OPEN
Ma - vrij: 09u30 - 12u en 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
Zon- en feestdagen gesloten
      
  
ZEDELGEM
Torhoutsesteenweg 234
8210 Zedelgem
T +32 (0)50 20 02 29
F +32 (0)50 20 96 58
zedelgem@dhondt-nv.be
OPEN
Di - vrij: 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten
 
 
ZINGEM
Leenstraat 2
Steenweg naar Deinze (Gavere->Deinze thv Nazareth)
9750 Zingem
T +32 (0)9 389 64 22
F +32 (0)9 384 65 53
zingem@dhondt-nv.be
OPEN
Ma - vrij: 09u30 - 12u en 13u - 18u
Za: 10u - 17u30
Zon- en feestdagen gesloten








SECLIN (F)
D’Hondt s.a.r.l.
47, rue de l’Hôtellerie
F-59113 Seclin
T +33 (0)3 20 97 81 96
F +33 (0)3 20 58 51 48
seclin@maporte.fr
OPEN
Di - vrij: 13u30 - 18u
Za: 10 - 18u
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten